День працівників освіти

3 жовт. 2019
Цьогоріч, напередодні свята, 03 жовтня у Пологівському будинку культури відбулися урочистості до Дня працівників освіти за участю представників влади Чернеччинської об’єднаної територіальної громади, виконуючих обов’язки старостатів Чернеччинської сільської ради, депутатів, архімандрита Адріана, відділу освіти, культури, представників педагогічних колективів та громадськості, шановних ветеранів педагогічної ниви і всіх причетних до освіти. З нагоди професійного свята освітян громади привітали секретар Чернеччинської сільської ради Тетяна Скубач, начальник відділу освіти Євгенія Коритник, начальник відділу культури Тетяна Барченко, архімандрит Адріан та гості свята.

Свято добра, мудрості та любові – День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, значний внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління,  заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти та з нагоди професійного світа – Дня працівників освіти, ціла плеяда найкращих з кращих були удостоєні відзнак: нагороджені почесними грамотами голови Чернеччинської сільської ради, грамотами та подяками відділу освіти Чернеччинської сільської ради.

Цього святкового дня лунало чимало теплих, добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що є у нас.

Гарним подарунком для всіх присутніх стали святкові привітання, підготовлені ведучими Іриною Бездрабко та Павлом Кляпом, учнями Хухрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вокальними ансамблями Бугруватського будинку культури, Чернеччинського СБК «Чернечаночка», Височанського СБК «Родина», хореографічними колективами Хухрянського СБК «Карамельки», Височанського СБК «Фантазія» та «Веселе джерельце», музичними привітаннями Мар’яна Пуляка .

Бажаємо всім працівникам освітянської ниви здоров’я, миру та злагоди, наснаги у роботі, професійного задоволення й творчих здобутків!