23 жовт. 2019
Години педагогічного спілкування у Хухрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад освіти) 23 жовтня 2019 року начальник відділу освіти Євгенія Коритник, методисти методичного кабінету відділу освіти надали методичну допомогу адміністрації та педагогічному колективу закладу з наступних питань: Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності. Підготовка до колегії відділу освіти. Організація інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами. Організації освітнього процесу в умовах Нової української школи. Створення ресурсної кімнати та медіатеки згідно з принципами універсального дизайну та розумного пристосування.

23 жовтня 2019 року начальник відділу освіти Євгенія Коритник, методисти методичного кабінету відділу освіти  надали методичну допомогу адміністрації та педагогічному колективу закладу з наступних питань:

1. Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.
  2. Підготовка до колегії відділу освіти.
  3. Організація інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами.
  4. Організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.
  5. Створення ресурсної кімнати та медіатеки згідно з принципами універсального дизайну та розумного пристосування.

Методисти відвідали уроки англійської мови у 5 класі (Сердюк Л.П.), математики у 1 класі (Пелих С.М.), хімії у 7 інклюзивному класі (Матюшенко Л.М., Руденко Л.М.), біології у 8 класі (Матюшенко Л.М.), географії у 7 класі (Карпенко Л.В.).

Було надано методичні рекомендації щодо організації освітнього простору у 1 класі, поліпшення навчально-методичного забезпечення кабінетів англійської мови, біології, створення ресурсної кімнати та медіатеки.

Педагоги отримали рекомендації щодо участі у конкурсах педагогічної майстерності.